Financování pozemku

Toužíte po vlastním kousku půdy, na kterém bude stát Váš dům, chata či cokoli, co je zkrátka jen a jen Vaše a bojíte se, že pozemek vyjde dráž než celá stavba domu? Nebo chcete refinancovat nevýhodný úvěr či vypořádat majetkové poměry? Tak to jste u nás správně. Hned můžete zjistit, na kolik Vás hypotéka na pozemek vyjde, neváhejte se nám nezávazně ozvat v kontaktním formuláři a my se Vám obratem ozveme s variantami, kde se dozvíte výši měsíční splátky a úrokovou sazbu, kterou Vám garantujeme po dobu 30 dní. Už máte hypotéku? Zjistěte, kolik ušetříte, když svůj úvěr převedete s námi

Jak funguje hypotéka na pozemek?

S hypotékou si můžete koupit stavební pozemek a realizovat s ním své plány. Jestli postavíte rodinný dům, bytový komplex nebo chatu, už záleží jen na Vás. S naší pomocí ale můžete rozhodně počítat. Půjčit si můžete minimálně 300 000 Kč. Maximální částku neomezujeme, u hypotéky na pozemek dostanete peníze do 90 % odhadní hodnoty stavebního pozemku. Peníze můžete čerpat jednorázově, nebo postupně během 12 měsíců. V případě výstavby pak až 24 měsíců.

Hypotéku na stavební pozemek můžete splácet 5-40 let. Na Vámi vybrané době bude záviset výše splátek. Nastavte i dobu fixace úrokové sazby. Po dobu 1, 3, 5, 7 nebo i 10 a více let se sazba nezmění, a Vy tak můžete být v klidu.

Proč chtít hypotéku právě s námi?

 • Odhad nemovitosti zdarma

  Vyhotovíme Vám expresní ocenění nemovitosti - úplně zdarma a na počkání u nově dokončených nemovitostí s hypotékou maximálně do 5 000 000 Kč a do 90 % hodnoty zastavované nemovitosti.
 • Dálkový přístup do katastru

  Žádné fronty na katastru nemovitostí. Žádné plýtvání času. Při vyřizování hypotéky nemusíte nikam chodit. Zdarma si za Vás obstaráme výpis z katastru nemovitostí a kopii katastrální mapy.
 • Jednoduché čerpání úvěru

  Pokud budete mít nemovitost s dostatečnou zástavní hodnotou, nemusíte nám během její výstavby či rekonstrukce dokládat žádné faktury ani účtenky.
 • Garance úrokové sazby na 30 dní

  Nechte si od nás zaslat nezávaznou nabídku na e-mail. Stačí nás pouze kontaktovat a uvést, kolik stojí nemovitost, kolik si chcete půjčit, jak dlouho chcete splácet a dobu fixace. Nebo nám stačí sdělit, kolik byste chtěli splácet měsíčně Vaši hypotéku a my vše vypočítáme za Vás. Úrokovou sazbu garantujeme na 30 dní.
 • Chci si sjednat nezávaznou schůzku

  Jsme na sociálních sítích

  Zůstaňte s námi v kontaktu na sociálních sítích a nezmeškejte novinky a užitečné odkazy.

  Odběr novinek

  Přihlašte se k odběru našich novinek.
  Find the last offers by SkyBet at www.bettingy.com BettingY.com Bonuses