Hypotéka na byt

Už Vás nebaví bydlení v pronajatém bytě? Toužíte po něčem vlastním, co bude jen Vaše? Získat vlastní bydlení nebylo jednodušší. Potřebujete refinancovat nevýhodný úvěr, či vyřešit majetkové poměry? Tak to jste tu správně. Nechte si od nás nezávazně vypočítat měsíční splátku, kolik ušetříte i úrokovou sazbu. Vypočítanou úrokovou sazbu Vám navíc garantujeme po dobu 30 dní.

Proč svěřit hypotéku právě nám?

 • Poskytneme Vám odhad nemovitosti - úplně zdarma!

  Expresní ocenění bytu Vám vytvoříme zdarma a na počkání u nově dokončených nemovitostí s hypotékou maximálně do 5 000 000 Kč a do 90 % hodnoty zastavované nemovitosti.
 • Máme dálkový přístup do katastru

  Žádné fronty na katastru nemovitostí. Žádné plýtvání času. Při vyřizování hypotéky nemusíte nikam chodit. Zdarma si za Vás obstaráme výpis z katastru nemovitostí a kopii katastrální mapy.
 • Jednoduché čerpání úvěru

  Pokud budete mít nemovitost s dostatečnou zástavní hodnotou, nemusíte nám během její výstavby či rekonstrukce dokládat žádné faktury ani účtenky.
 • Garance úrokové sazby na 30 dní

  Nechte si od nás zaslat nezávaznou nabídku na e-mail. Stačí nás pouze kontaktovat a uvést, kolik stojí nemovitost, kolik si chcete půjčit, jak dlouho chcete splácet a dobu fixace. Nebo nám stačí sdělit, kolik byste chtěli splácet měsíčně Vaši hypotéku a my vše vypočítáme za Vás. Úrokovou sazbu garantujeme na 30 dní.
 • Více o hypotéce

  Hypotéka na byt - co je dobré vědět?
  Hypotékou snadno vyřešíte koupi bytu nebo spoluvlastnického podílu. Půjčit si můžete až 90% z ceny nemovitosti, kterou jste se rozhodli pořídit, minimálně však 300.000 Kč. Pomocí hypotéky také můžete vypořádat majetkové poměry nebo převést členská práva. V neposlední řadě si s námi za výhodnějších podmínek můžete převést svůj současný úvěr. Hypotéku lze poskytnout i na koupi družstevního bytu za předpokladu ručení nemovitostí v osobním vlastnictví.

  Nastavte si hypotéku tak, aby Vám vyhovovala
  Výše splátek bude záviset na tom, pro jak dlouhou dobu splácení se rozhodnete. Splácet můžete až 40 let. Během této doby budete za hypotéku ručit kupovanou nebo i jinou nemovitostí. Stejně tak si sami zvolíte, na jak dlouho budete mít jistou úrokovou sazbu.

  Získejte hypotéku snadno a rychle

  Nechte si od nás zdarma nastavit hypotéku podle Vašich možností, poradíme Vám tolik variant, kolik budete potřebovat. Získáte tak okamžitě přehled o tom, na kolik Vás hypotéka vyjde a za jakých podmínek. Nabídku Vám zašleme na e-mail a stejné podmínky garantovat po dobu 30 dnů.

  Chci si sjednat nezávaznou schůzku

  Jsme na sociálních sítích

  Zůstaňte s námi v kontaktu na sociálních sítích a nezmeškejte novinky a užitečné odkazy.

  Odběr novinek

  Přihlašte se k odběru našich novinek.
  Find the last offers by SkyBet at www.bettingy.com BettingY.com Bonuses