Hypotéka na dům

Mít svůj vlastní dům je snem nejedné rodiny, zvlášť pokud lze v dnešní době pořídit i levné domy na klíč. Potřebujete postavit dům nebo upravit stávající bydlení, refinancovat nevýhodný úvěr, nebo potřebujete vypořádat majetkové poměry? Hypotéka na rodinný dům je nejjednodušším a nejefektivnějším řešením. Neváhejte se nám ozvat, jaké podmínky od své hypotéky očekáváte a my vše vypočítáme za Vás, nabídneme Vám varianty a to úplně zdarma. Obratem se dozvíte výši měsíční splátky, anebo kolik ušetříte, když svůj úvěr převedete k nám. Vypočítanou úrokovou sazbu Vám navíc garantujeme až po dobu 30 dní.

Jak funguje hypotéka na rodinný dům?

S hypotékou si můžete snadno koupit dům, nebo upravit jen jeho jednotlivé části, případně si pořídit spoluvlastnický podíl. Můžete si půjčit až 90 % z hodnoty nemovitosti, kterou jste se rozhodli pořídit minimálně však 300.000 Kč. Pomocí hypotéky na dům můžete také vypořádat majetkové poměry a v neposlední řadě si s námi můžete hypotéku refinancovat, převést si s námi svůj stávající úvěr a ušetřit.

O hypotéku může požádat 1 člověk úplně sám, nebo až 4 lidé ze 2 domácností. Domácnost tvoří fyzické osoby, které spolu trvale žijí a společně hradí náklady na své potřeby.

Výše splátek závisí na tom, pro jak dlouhou dobu splácení se rozhodnete. Splácet můžete klidně až 40 let, během kterých budete za hypotéku ručit kupovaným domem, nebo jinou vhodnou nemovitostí.

Sami si můžete vybrat, na jak dlouho budete mít u hypotéky jistou úrokovou sazbu. Po Vámi zvolenou dobu 1, 3, 5, 7 nebo 10 i více let zůstane sazba stejná.

Proč chtít hypotéku na dům právě s námi?

 • Odhad nemovitosti zdarma

  Vyhotovíme Vám expresní ocenění nemovitosti - úplně zdarma a na počkání u nově dokončených nemovitostí s hypotékou maximálně do 5 000 000 Kč a do 90 % hodnoty zastavované nemovitosti.
 • Dálkový přístup do katastru

  Žádné fronty na katastru nemovitostí. Žádné plýtvání času. Při vyřizování hypotéky nemusíte nikam chodit. Zdarma si za Vás obstaráme výpis z katastru nemovitostí a kopii katastrální mapy.
 • Jednoduché čerpání úvěru

  Pokud budete mít nemovitost s dostatečnou zástavní hodnotou, nemusíte nám během její výstavby či rekonstrukce dokládat žádné faktury ani účtenky.
 • Garance úrokové sazby na 30 dní

  Nechte si od nás zaslat nezávaznou nabídku na e-mail. Stačí nás pouze kontaktovat a uvést, kolik stojí nemovitost, kolik si chcete půjčit, jak dlouho chcete splácet a dobu fixace. Nebo nám stačí sdělit, kolik byste chtěli splácet měsíčně Vaši hypotéku a my vše vypočítáme za Vás. Úrokovou sazbu garantujeme na 30 dní.
 • Nastavte si hypotéku tak, aby Vám vyhovovala
  Výše splátek bude záviset na tom, pro jak dlouhou dobu splácení se rozhodnete. Splácet můžete až 40 let. Během této doby budete za hypotéku ručit kupovanou nebo i jinou nemovitostí. Stejně tak si sami zvolíte, na jak dlouho budete mít jistou úrokovou sazbu.

  Chci si sjednat nezávaznou schůzku

  Jsme na sociálních sítích

  Zůstaňte s námi v kontaktu na sociálních sítích a nezmeškejte novinky a užitečné odkazy.

  Odběr novinek

  Přihlašte se k odběru našich novinek.
  Find the last offers by SkyBet at www.bettingy.com BettingY.com Bonuses