Hypotéka na stavbu či rekonstrukci

Správný muž by měl v životě zasadit strom, postavit dům a zplodit syna, říká se. Alespoň se stavbou domů můžeme pomoci. Ať už chcete stavět nebo již dům máte a ten potřebuje nutně opravit, hypotéka na stavbu a rekonstrukci Vás nenechá ve štychu. Stejně tak s ní můžete vypořádat své majetkové poměry, nebo refinancovat svou stávající půjčku, která Vám již nevyhovuje. Neváhejte nás proto nezávazně kontaktovat ohledně výše splátek, obratem se Vám ozveme a vše vypočítáme za Vás. Dozvíte se výši měsíční splátky, nebo kolik ušetříte, když svou hypotéku převedete k nám. Vypočítanou úrokovou sazbu Vám navíc garantujeme po dobu 30 dní.

Jak funguje hypotéka na stavbu či rekonstrukci?

Díky hypotéce si můžete postavit nový dům, nebo zrekonstruovat ten stávající. Půjčit si můžete až 90 % z hodnoty nemovitosti, minimálně však 300.000 Kč. Bojíte se, že stavební firma nedodrží rozpočet a přesáhne ho? To vůbec nevadí. Klidně Vám přidáme až o 20 % více. Hypotéku můžete využít i pro vypořádání majetkových poměrů, nebo si k nám za výhodnějších podmínek můžete převést svůj současný úvěr, který Vám již nevyhovuje.

Výše Vašich splátek závisí na tom, pro jak dlouhou dobu splácení se rozhodnete, nastavit si tak můžete hypotéku podle svých možností. Splácet můžete klidně až 40 let, během kterých budete za hypotéku ručit stavěnou, rekonstruovanou či upravovanou nebo jinou vhodnou nemovitostí.

Sami si i zvolíte, na jak dlouhou dobu budete mít jistou úrokovou sazbu. Po tu se Vám sazba nezmění, a Vy tak budete mít naprostý klid.

Proč chtít hypotéku právě s námi?

 • Odhad nemovitosti zdarma

  Vyhotovíme Vám expresní ocenění nemovitosti - úplně zdarma a na počkání u nově dokončených nemovitostí s hypotékou maximálně do 5 000 000 Kč a do 90 % hodnoty zastavované nemovitosti.
 • Dálkový přístup do katastru

  Žádné fronty na katastru nemovitostí. Žádné plýtvání času. Při vyřizování hypotéky nemusíte nikam chodit. Zdarma si za Vás obstaráme výpis z katastru nemovitostí a kopii katastrální mapy.
 • Jednoduché čerpání úvěru

  Pokud budete mít nemovitost s dostatečnou zástavní hodnotou, nemusíte nám během její výstavby či rekonstrukce dokládat žádné faktury ani účtenky.
 • Garance úrokové sazby na 30 dní

  Nechte si od nás zaslat nezávaznou nabídku na e-mail. Stačí nás pouze kontaktovat a uvést, kolik stojí nemovitost, kolik si chcete půjčit, jak dlouho chcete splácet a dobu fixace. Nebo nám stačí sdělit, kolik byste chtěli splácet měsíčně Vaši hypotéku a my vše vypočítáme za Vás. Úrokovou sazbu garantujeme na 30 dní.
 • Chci si sjednat nezávaznou schůzku

  Jsme na sociálních sítích

  Zůstaňte s námi v kontaktu na sociálních sítích a nezmeškejte novinky a užitečné odkazy.

  Odběr novinek

  Přihlašte se k odběru našich novinek.
  Find the last offers by SkyBet at www.bettingy.com BettingY.com Bonuses