O nás

Firmu Tomáš V Kapse v roce 2017 založil Tomáš Gono. Finančnímu sektoru se ale věnoval ve volném čase už jako jednatel společnosti MGH CONSULT s.r.o., která vznikala jako realitní kancelář už v roce 1992, za tu dobu se společnost získala pevné a stabilní postavení zejména v Karlovarském kraji. Svým klientům pomáhal se zprostředkováním vlastního bydlení nejen z hlediska pozice jednatele realitní kanceláře, ale i jako specialista na financování nemovitostí. Mimo jiné je i jednatelem společnosti DomyKV s.r.o., která se specializuje na výstavbu energeticky úsporných montovaných dřevostaveb po celém karlovarském kraji jako regionální partner RD Rýmařov, ročně si tak najdou vysněný domov stovky spokojených klientů. Díky propojenosti všech firem a potřebě řešení financování nových výstaven proto vznikla firma Tomáš V Kapse. Nyní řeší finanční záležitosti našich klientů Václav Plecitý, který je specialistou na finanční produkty jako jsou hypotéky, incestice, životní a neživotní pojištění.

Naše krédo - s upřímností nejdál dojdeš

Jsme naprosto féroví. Neskrýváme se za zatajované informace, skryté poplatky, neférové jednání. Takových finančních poradců je tu až dost. Stavíme naše klienty na první místo, jejich zájmy jsou pro nás prioritou a vždy děláme maximum pro to, aby finanční produkty našim klientům byly šité přímo na míru. Aby převedením hypotéky opravdu ušetřili. Aby se nemuseli bát, co se stane, kdyby. Také se snažíme podávat informace tak, aby tomu rozuměl i laik - lidsky. S námi se nemusíte bát, že Vás zahltíme finančními pojmy a nebudete vědět, o co vlastně jde.

Snažíme se maximalizovat Váš ušetřený čas

Žádné běhání po úřadech, žádné zbytečné papírování, ničím se nám nezavazujete. Tomáš už jako jednatel MGH CONSULT s.r.o. vždy trval na maximální svobodě svých klientů. Žádné smlouvy, storno poplatky, skryté poplatky za změny v nabídce, jeho klienti mohli kdykoli před uzavřením kupní smlouvy o nemovitosti odejít. Stejné principy aplikuje i tady. Proto za Vás vyřídíme výpisy z katastru i katastrální mapy a nezavazujeme Vás žádnými smlouvami se společností Tomáš v kapse, jedinou smlouvu, kterou uvidíte, je případně ta o uzavřeném úvěru.

S námi do toho jdete najisto

Garantujeme Vám právní jistotu všech kroků naší společnosti. Společnost veškerou svou činnost vykonává vlastními silami a pouze na specifické práce jako jsou odhady nemovitostí, odborná posouzení či místně vzdálené práce si najímá výhradně prověřené partnery.

Potřebujete více informací?

Naprosto respektujeme, že řešení financí není jednoduchá záležitost a často vyžaduje více informací, než poskytují běžné webové stránky. Proto se nás neváhejte kdykoli na cokoliv nezávazně zeptat, jsme Vám nepřetržitě k dispozici.

Chci si sjednat nezávaznou schůzku

Jsme na sociálních sítích

Zůstaňte s námi v kontaktu na sociálních sítích a nezmeškejte novinky a užitečné odkazy.

Odběr novinek

Přihlašte se k odběru našich novinek.
Find the last offers by SkyBet at www.bettingy.com BettingY.com Bonuses